Zahradní domek nebo chatka jsou skvělým doplňkem každé zahrady. Jejich klíčovou výhodou je univerzální využití. To je totiž limitováno pouze Vaší představivostí. Zahradní domek či chatku ocení každý zahrádkář, kutil či sportovec. Jsme si jisti, že ho ocení i vaše děti, kterým na zahradě přibyde další skrýš při hře na schovávanou :o).

Lámete si hlavu s tím, kam uložit sezonní sportovní vybavení? Máte garáž plnou zahradního nářadí a techniky? Nevíte, kam se zahradním nábytkem? Jste domácí kutil bez domácí dílničky? Přemýšlíte, kde uskladnit dřevo na zimu? Nemáte si po práci na zahrádce kde odpočinout? Pořídili jste si zahradu s nevyhovujícím domkem?

Pokud jste na některou z výše uvedených otázek odpověděli kladně, hodil by se Vám zahradní domek. Naše zahradní domky mají pevnou konstrukci a jsou vyrobeny z certifikovaného smrkového dřeva. Ručíme za jejich dlouhou životnost, kterou je možné ještě prodloužit kvalitním ochranným nátěrem dřevěné konstrukce. Tento způsob ošetření zahradního domku doporučujeme.

Nejsme pouhými e-shopovými prodejci. Jsme specialisté na dřevostavby. Stavět ze dřeva nás baví. Svým klientům nabízíme kompletní servis. Po předchozí domluvě vše zavezeme na místo určení a postavíme.

Chcete se na něco zeptat? Potřebujete poradit s výběrem domku nebo volitelného příslušenství? Jsme Vám každý všední den plně k dispozici.

www.moraviawood.cz

Rychlé info
Zahradní domek TYP 145

Zahradní domek TYP 145

Zakázková výroba
od 84 579 Kč
Dřevěný zahradní domek s čelním přesahem střechy, plnými dveřmi a proskleným oknem.
Rychlé info
Zahradní domek TYP 160

Zahradní domek TYP 160

Zakázková výroba
od 83 369 Kč
Jednoduchý dřevěný zahradní domek bez oken s prosklenými dvoukřídlými dveřmi. Může dobře posloužit jako sklad nářadí nebo nábytku.
Rychlé info
Zahradní domek TYP 03Zahradní domek TYP 03

Zahradní domek TYP 03

Zakázková výroba
od 109 263 Kč
Zahradní domek se sedlovou střechou vyrobený z kvalitního sušeného smrkového dřeva. Domek má dvoje čelní dveře a rovněž dvě okna, jedno v…
Rychlé info
Zahradní domek TYP 07Zahradní domek TYP 07

Zahradní domek TYP 07

Zakázková výroba
od 113 498 Kč
Zahradní domek se sedlovou střechou a nadstandardní zastřešenou terasou. Domek má plné dveře a prosklené okno. Terasa obklopuje domek ze…
Rychlé info
Zahradní domek TYP 10Zahradní domek TYP 10

Zahradní domek TYP 10

Zakázková výroba
od 109 626 Kč
Zahradní domek ze smrkového dřeva se sedlovou střechou, rozšířeným krytým vstupem a velkým proskleným oknem.