Jsme tak trochu jiný eshop.

Vyberte si z našich typových dřevostaveb a pak společně doladíme zbytek (tedy příslušenství, vybavení, montáž, atd.) Nejsme pouhými prodejci. Preferujeme dobrou komunikaci a osobní přístup.

Relaxujte ve svém altánu

Dobře zvolený altán zapadne do jakékoli zahrady. Je ideálním místem pro každého, kdo si rád čte za zpěvu ptáků nebo kdo si chce ugrilovat něco dobrého v kruhu svých nejbližších.

Rekreační chaty malé i velké

Přemýšlíte, jakou variantu zvolit? Neváhejte nás kontaktovat. Poradíme vám s výběrem chaty přesně podle vašich představ! Stavět ze dřeva nás baví. Rádi Vám po přechozí domluvě zakoupenou rekreační chatu dovezeme na místo a postavíme. Pokud nemáte se stavbou předchozí zkušenosti, stavbu svépomocí nedoporučujeme!

Potřebuji ochránit své auto

Naše garážová stání se mohou stát elegantním a vkusným doplňkem Vašeho domu. Ochrání Vašeho motorového mazlíka před extrémními projevy počasí. Lepší je investovat předem, než se dohadovat s pojišťovnou o náhradě škody, například po silném krupobití. Nemluvě o tom, že oprava vozu poškozeného kroupami vyjde draho.

Dnes si pořídím nový zahradní domek

Lámete si hlavu s tím, kam uložit sezonní sportovní vybavení? Máte garáž plnou zahradního nářadí a techniky? Nevíte, kam se zahradním nábytkem? Jste domácí kutil bez domácí dílničky? Přemýšlíte, kde uskladnit dřevo na zimu? Nemáte si po práci na zahrádce kde odpočinout? Pořídili jste si zahradu s nevyhovujícím domkem?