Jak probíhá nákup u nás?

Vyberte si z našich typových dřevostaveb a pak společně doladíme zbytek (tedy nákup příslušenství, montáž, atd.). Nejsme pouhými prodejci. Preferujeme dobrou komunikaci a osobní přístup. 

Chceme Vám poskytnout kvalitní služby a plně pochopit, jak si představujete vzhled a vybavení Vaší nové dřevostavby. Raději volíme osobnější přístup. Proto Vaši eshopovou objednávku bereme jako nezávaznou. Na jejím základě Vás budeme kontaktovat a probereme s Vámi, jakou představu o své nové dřevostavbě máte.

Příslušenství

K našim typovým dřevostavbám rekreačních chat si můžete dokoupit mnoho doplňkového vybavení a služeb, jako jsou nátěry, okapový systém, elektroinstalace, izolace, střešní krytina a montáž. U zahradních domků, garážových stání a altánů máme v nabídce pouze některé z těchto dodatečných položek. Konečnou cenovou nabídku na Vaši "dřevostavbu snů" Vám zašleme dodatečně po vzájemné domluvě.

Doprava

Doprava, případně ubytování montážníků a nosný podklad stavby (např. základová deska nebo betonové patky) nejsou zahrnuté v ceně dřevostavby. Cena dopravného bude vypočítána podle aktuálních cen dopravce na základě vzdálenosti k místu stavby a celkové váhy nákladu. Výslednou cenu budete znát ještě před uzavřením smlouvy. Místo stavby musí být dobře dostupné pro nákladní auto.

Celková objednávka

Jakmile spolu vše domluvíme, zašleme Vám emailem kompletní objednávku i s předem dohodnutou celkovou cenou. Po jejím písemném odsouhlasení Vám zašleme zálohovou fakturu.

Platba

Platba se provádí postupně na základě 3 zálohových faktur. (Podrobnosti o platbách uvádíme v Obchodních podmínkách)

Orientační termíny dodání

Po uhrazení první zálohové faktury se Vaše nová dřevostavba začne vyrábět. Jakmile bude připravena k expedici, obratem Vám ji necháme zavézt. Upozorňujeme, že ještě před započetím montáže musí být připraven kvalitní podklad stavby. Vzhledem k přetrvávajícím velmi nestabilním podmínkám na trhu je termín dodání všech našich doplňkových dřevostaveb na dotaz. Více informací na tel. +420 596 414 044.

V případě jakéhokoli dotazu k nabízeným dřevostavbám, poskytovaným službám nebo k průběhu nákupu nás prosím kontaktujte.