Vzpomínáte na své dětství a chtěli byste, aby Vaše děti, stejně jako Vy, mohly trávit volné chvíle na rodinné chatě? Nebo už Vaše děti opustily rodné hnízdo, a vy přemýšlíte, kde v poklidu strávíte svoje důchodová léta? Anebo pro změnu řešíte kam se vydat na dovolenou? Kvůli pandemii koronaviru (covid-19) bude dovolená v zahraničí spojená s určitými komplikacemi. Statisíce Čechů rádi pravidelně tráví chvíle volna na své chatě. Proč se k nim tedy nepřidat a nestrávit dovolenou ve své zbrusu nové, pohodlně zařízené chatě?

Rekreační chata je skvělým místem pro odpočinek v soukromí s rodinou nebo přáteli. Můžete v ní strávit svoji dovolenou, nebo „jen“ pohodový víkend po náročném pracovním týdnu. Je místem, kam můžete „utéci“ před ruchem velkoměsta. A nemusí se jednat jen o sezonní záležitost. K rekreačním chatám v naší nabídce si je možné doobjednat zateplení, takže pak v nich můžete trávit svůj volný čas celoročně.

Rekreační chaty si můžete, kromě jiného, vybavit kuchyní a sociálním zařízením. V nabídce máme mnoho variant chat. Záleží jen na Vás. Pokud si nevyberete některou z typových chat, postavíme Vám klidně rekreační chatu na míru. Dřevostavby jsou naše specialita. Stavíme pouze z kvalitního sušeného smrkového dřeva. Stavbu každé chaty řešíme individuálně podle vašich představ a podle situace v místě, které jste si vybrali. Po domluvě jsme schopni Vám dodat a instalovat i volitelné příslušenství, mezi které patří zateplení, elektro a vodoinstalace, střešní krytina, okapový systém nebo nátěry a laky.

Přemýšlíte, jakou variantu chaty zvolit? Jestli tu s velkou terasou? Se skládkem? S galerií? Nebo tu se společenskou místností? Neváhejte nás kontaktovat. Poradíme vám s výběrem chaty přesně podle vašich představ! Stavět ze dřeva nás baví. Rádi Vám po přechozí domluvě zakoupenou rekreační chatu dovezeme na místo a postavíme. Pokud nemáte se stavbou předchozí zkušenosti, stavbu svépomocí nedoporučujeme!

www.moraviawood.cz

Rychlé info
Luxusní rekreační chata AdelLuxusní rekreační chata Adel

Luxusní rekreační chata Adel

Zakázková výroba
od 920 919 Kč
Luxusní rekreační chata s prostornou krytou terasou. Má hlavní společenskou místnost, 2 soukromé pokoje, koupelnu a technickou místnost. …
Rychlé info
Luna - domek k bazénuLuna - domek k bazénu

Luna - domek k bazénu

Zakázková výroba
od 253 520 Kč
Rekreační chata s dvěma postraními místnostmi, prostornou terasou uprostřed a plochou střechou.