Vzpomínáte na své dětství a chtěli byste, aby Vaše děti, stejně jako Vy, mohly trávit volné chvíle na rodinné chatě? Nebo už Vaše děti opustily rodné hnízdo, a vy přemýšlíte, kde v poklidu strávíte svoje důchodová léta? Anebo pro změnu řešíte kam se vydat na dovolenou? Kvůli pandemii koronaviru (covid-19) bude dovolená v zahraničí spojená s určitými komplikacemi. Statisíce Čechů rádi pravidelně tráví chvíle volna na své chatě. Proč se k nim tedy nepřidat a nestrávit dovolenou ve své zbrusu nové, pohodlně zařízené chatě?

Rekreační chata je skvělým místem pro odpočinek v soukromí s rodinou nebo přáteli. Můžete v ní strávit svoji dovolenou, nebo „jen“ pohodový víkend po náročném pracovním týdnu. Je místem, kam můžete „utéci“ před ruchem velkoměsta. A nemusí se jednat jen o sezonní záležitost. K rekreačním chatám v naší nabídce si je možné doobjednat zateplení, takže pak v nich můžete trávit svůj volný čas celoročně.

Rekreační chaty si můžete, kromě jiného, vybavit kuchyní a sociálním zařízením. V nabídce máme mnoho variant chat. Záleží jen na Vás. Pokud si nevyberete některou z typových chat, postavíme Vám klidně rekreační chatu na míru. Dřevostavby jsou naše specialita. Stavíme pouze z kvalitního sušeného smrkového dřeva. Stavbu každé chaty řešíme individuálně podle vašich představ a podle situace v místě, které jste si vybrali. Po domluvě jsme schopni Vám dodat a instalovat i volitelné příslušenství, mezi které patří zateplení, elektro a vodoinstalace, střešní krytina, okapový systém nebo nátěry a laky.

Přemýšlíte, jakou variantu chaty zvolit? Jestli tu s velkou terasou? Se skládkem? S galerií? Nebo tu se společenskou místností? Neváhejte nás kontaktovat. Poradíme vám s výběrem chaty přesně podle vašich představ! Stavět ze dřeva nás baví. Rádi Vám po přechozí domluvě zakoupenou rekreační chatu dovezeme na místo a postavíme. Pokud nemáte se stavbou předchozí zkušenosti, stavbu svépomocí nedoporučujeme!

www.moraviawood.cz

Rychlé info
Luna - domek k bazénuLuna - domek k bazénu

Luna - domek k bazénu

Zakázková výroba
od 253 520 Kč
Rekreační chata s dvěma postraními místnostmi, prostornou terasou uprostřed a plochou střechou.