Přístřešek vyrobený z masivních smrkových hranolů určený pro 1 auto. Tento užitečný přístřešek lze přistavět k boční stěně Vašeho rodinného domu.

Více

Výrobce: Moraviawood Kód produktu: přístřešek pult-4

51 909 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Zakázková výroba
ks
MontážPříprava střechy Dostupnost Cena s DPH Množství
Přístřešek s pultovou střechou - Montáž: Bez montáže, Příprava střechy: Laťování - hranoly S montáží Střešní prkna - perodrážka Zakázková výroba 82 909 Kč
Přístřešek s pultovou střechou - Montáž: Bez montáže, Příprava střechy: Laťování - hranoly S montáží Laťování - hranoly Zakázková výroba 72 479 Kč
Přístřešek s pultovou střechou - Montáž: Bez montáže, Příprava střechy: Laťování - hranoly Bez montáže Střešní prkna - perodrážka Zakázková výroba 62 339 Kč
Přístřešek s pultovou střechou - Montáž: Bez montáže, Příprava střechy: Laťování - hranoly Bez montáže Laťování - hranoly Zakázková výroba 51 909 Kč

Přístřešek s pultovou střechou ochrání Váš osobní automobil před nepříznivým počasím. Je velmi praktický, protože šetří prostor kolem Vašeho rodinného domu. Lze ho kupříkladu dodatečně přistavět k boční stěně domu. Přístřešek stojí na šesti masivních hranolech (stojkách). V základní ceně dřevostavby není střešní krytina. Typ krytiny si můžete zvolit podle toho, zda na střechu použijete laťování (například betonovou tašku) nebo pohledové smrkové palubky na záklop (například asfaltový šindel KATEPAL).

Materiál:

Přístřešek s pultovou střechou je vyroben z certifikovaného smrkového dřeva, které je vysušené, takže po sestavení nepraská a nekroutí se. Díky tomu vyžaduje jen minimální údržbu. Střecha je z pohledových střešních hranolů včetně pohledového dřevěného obkladu o síle 19 mm nebo smrkových latí. Dodává se bez střešní krytiny.

Rozměry:

320 x 500 cm (vnější rozměry stojek)

Dodávka:

Tento přístřešek je dodáván rozložený na jednotlivé kusy a zabalený v balíku. Součástí je kompletní montážní plán. Při objednávce s montáží je součástí dodávky spojovací materiál. Materiál pro stavbu přístřešku je dodáván v přírodním stavu, tedy jako opracované dřevo bez nátěru. Střešní krytina není součástí dodávky, ale může být po domluvě zajištěna.

Montáž a údržba:

Připomínáme, že před započetím montáže samotné musí být připraven kvalitní podklad stavby, nejlépe betonové patky pod stojky.

Tento přístřešek lze pořídit s možností montáže naší firmou nebo i bez montáže.
Pokud nemáte žádné zkušenosti s dřevostavbou, montáž svépomocí Vám nedoporučujeme.

Po složení doporučujeme tento přístřešek natřít. Základem je penetrace a na ni nejlépe dvě vrstvy kvalitní probarvené lazury. Dřevostavba pak vyžaduje jen minimální údržbu a bude mít dlouhou životnost.

Záruka na všechny garáže a přístřešky je 24 měsíců.

Možnost přiobjednat:

Tyto doplňky a služby nejsou součástí základní dodávky, ale můžete si je doobjednat dle svého uvážení.

- Montáž
- Doprava
- Nátěry (v okruhu 15 km od sídla firmy po vzájemné dohodě)
- Střešní krytina

V případě jakéhokoli dotazu k tomuto přístřešku nebo k poskytovaným službám nás prosím kontaktujte.

Rozměry 320 x 500 cm

Stavební materiál

Stavíme pouze z kvalitního certifikovaného dřeva. Na všech našich stavbách, ať už se jedná o rodinné domy nebo doplňkové dřevostavby, používáme kvalitní sušené smrkové dřevo, které po sestavení nesesychá ani se nekroutí.

Doprava po celé České republice

Objednanou doplňkovou dřevostavbu Vám po domluvě necháme zavézt do celé České republiky.

Stavět ze dřeva je hračka!

A je jedno, jestli stavíme velký rodinný dům nebo malý zahradní domek. Máme tým školených pracovníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří Vám dřevostavbu zakoupenou v našem eshopu rádi smontují.