Garáž ze sušeného smrkového dřeva pro 1 automobil. Garáž dodáváme s volitelnou tloušťkou stěn.

Více

Výrobce: Moraviawood Kód produktu: garáž 1 auto-3

134 649 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Zakázková výroba
ks
Tloušťka stěnyMontáž Dostupnost Cena s DPH Množství
Garáž pro 1 automobil - Tloušťka stěny: Tloušťka stěny 44 mm, Montáž: S montáží Tloušťka stěny 28 mm S montáží Zakázková výroba 112 373 Kč
Garáž pro 1 automobil - Tloušťka stěny: Tloušťka stěny 44 mm, Montáž: S montáží Tloušťka stěny 28 mm Bez montáže Zakázková výroba 93 013 Kč
Garáž pro 1 automobil - Tloušťka stěny: Tloušťka stěny 44 mm, Montáž: S montáží Tloušťka stěny 44 mm S montáží Zakázková výroba 134 649 Kč
Garáž pro 1 automobil - Tloušťka stěny: Tloušťka stěny 44 mm, Montáž: S montáží Tloušťka stěny 44 mm Bez montáže Zakázková výroba 115 289 Kč

Dřevěná garáž bez okna (obvodová stěna o síle 28 mm) nebo s oknem i okenicí (obvodová stěna o síle 44 mm) určená k zaparkování jednoho automobilu. V základní ceně dřevostavby nejsou garážová vrata. Po domluvě je možné objednat a instalovat výklopná vrata.

Materiál:

Tato garáž je vyrobena z certifikovaného smrkového dřeva, které je vysušené, takže po sestavení nepraská a nekroutí se. Díky tomu vyžaduje garáž jen minimální údržbu. Materiál pro stavbu garáže je dodáván v přírodním stavu, tedy jako opracované dřevo bez nátěru a impregnace. Obvodové stěny jsou ze smrkových hranolů o tloušťce 28 mm nebo 44 mm. Skládají se po obvodu na pero a drážku. Střecha je ze střešních hranolů pokrytá palubkovým záklopem o síle 19 mm. Střešní krytina není součástí dodávky. Doporučujeme použít lehký finský asfaltový šindel KATEPAL. Při objednávce s montáží je součástí dodávky spojovací materiál.

Rozměry:

Rozměry garáže- 3,5 x 5 m
Tloušťka stěny - 28 nebo 44 mm

Podklad:

Tuto garáž doporučujeme postavit na betonovém podkladu s hydroizolací. Tím výrazně prodloužíte životnost dřevostavby.

Montáž a údržba:

Garáž se dodává rozložená a skládá se po obvodu na pero a drážku. Připomínáme, že před započetím montáže samotné musí být připraven kvalitní podklad stavby, nejlépe betonový podklad s hydroizolací.

Garáž lze pořídit s možností montáže naší firmou nebo i bez montáže.
Pokud nemáte žádné zkušenosti s dřevostavbou, montáž svépomocí Vám nedoporučujeme.

Po složení doporučujeme garáž natřít. Základem je penetrace a na ni nejlépe dvě vrstvy kvalitní probarvené lazury. Dřevostavba pak vyžaduje jen minimální údržbu a bude mít dlouhou životnost.

Záruka na všechny garáže a přístřešky je 24 měsíců.

Možnost přiobjednat:

Tyto doplňky a služby nejsou součástí základní dodávky, ale můžete si je doobjednat dle svého uvážení.

- Montáž
- Doprava
- Nátěry (v okruhu 15 km od sídla firmy po vzájemné dohodě)
- Výklopná vrata (dřevěná, ocelová)
- Střešní krytina

V případě jakéhokoli dotazu k této garáži nebo poskytovaným službám nás prosím kontaktujte.

Rozměry 350 x 500 cm
Tloušťka stěny Tloušťka stěny 28 mm, Tloušťka stěny 44 mm

Stavební materiál

Stavíme pouze z kvalitního certifikovaného dřeva. Na všech našich stavbách, ať už se jedná o rodinné domy nebo doplňkové dřevostavby, používáme kvalitní sušené smrkové dřevo, které po sestavení nesesychá ani se nekroutí.

Doprava po celé České republice

Objednanou doplňkovou dřevostavbu Vám po domluvě necháme zavézt do celé České republiky.

Stavět ze dřeva je hračka!

A je jedno, jestli stavíme velký rodinný dům nebo malý zahradní domek. Máme tým školených pracovníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří Vám dřevostavbu zakoupenou v našem eshopu rádi smontují.