Francouzský přístřešek ze sušeného smrkového dřeva určený pro 1 automobil.

Více

Výrobce: Moraviawood Kód produktu: francouzský přístřešek 1-4

79 945 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Zakázková výroba
ks
MontážPříprava střechy Dostupnost Cena s DPH Množství
Francouzský přístřešek pro 1 automobil - Montáž: Bez montáže, Příprava střechy: Laťování - hranoly S montáží Střešní prkna - perodrážka Zakázková výroba 108 477 Kč
Francouzský přístřešek pro 1 automobil - Montáž: Bez montáže, Příprava střechy: Laťování - hranoly S montáží Laťování - hranoly Zakázková výroba 99 305 Kč
Francouzský přístřešek pro 1 automobil - Montáž: Bez montáže, Příprava střechy: Laťování - hranoly Bez montáže Střešní prkna - perodrážka Zakázková výroba 89 117 Kč
Francouzský přístřešek pro 1 automobil - Montáž: Bez montáže, Příprava střechy: Laťování - hranoly Bez montáže Laťování - hranoly Zakázková výroba 79 945 Kč

Přístřešek pro ochranu vašeho vozu před sněhem a kroupami. Stojí na čtyřech masivních hranolech (stojkách). Ty mají vnitřní rozměry: 2,6 m (š) x 3,1 m (h). Střecha má čelní přesah 1,5 metru, takže se pod ni vejdou i větší automobily. V základní ceně dřevostavby není střešní krytina. Typ krytiny si můžete zvolit podle toho, zda na střechu použijete laťování (například betonovou tašku) nebo pohledové smrkové palubky na záklop (například asfaltový šindel KATEPAL).

Materiál:

Tento přístřešek je vyroben z certifikovaného smrkového dřeva, které je vysušené, takže po sestavení nepraská a nekroutí se. Díky tomu vyžaduje jen minimální údržbu. Střecha je z pohledových střešních hranolů včetně pohledového dřevěného obkladu o síle 19 mm nebo smrkových latí. Dodává se bez střešní krytiny.

Rozměry:

350 x 300 cm (vnější rozměry stojek, bez přesahu)

Dodávka:

Přístřešek je dodáván rozložený na jednotlivé kusy a zabalený v balíku. Součástí je kompletní montážní plán. Při objednávce s montáží je součástí dodávky spojovací materiál. Materiál pro stavbu přístřešku je dodáván v přírodním stavu, tedy jako opracované dřevo bez nátěru. Střešní krytina není součástí dodávky, ale může být po domluvě zajištěna.

Montáž a údržba:

Připomínáme, že před započetím montáže samotné musí být připraven kvalitní podklad stavby, nejlépe betonové patky pod stojky.

Přístřešek lze pořídit s možností montáže naší firmou nebo i bez montáže.
Pokud nemáte žádné zkušenosti s dřevostavbou, montáž svépomocí Vám nedoporučujeme.

Po složení doporučujeme francouzský přístřešek natřít. Základem je penetrace a na ni nejlépe dvě vrstvy kvalitní probarvené lazury. Dřevostavba pak vyžaduje jen minimální údržbu a bude mít dlouhou životnost.

Záruka na všechny garáže a přístřešky je 24 měsíců.

Možnost přiobjednat:

Tyto doplňky a služby nejsou součástí základní dodávky, ale můžete si je doobjednat dle svého uvážení.

- Montáž
- Doprava
- Nátěry (v okruhu 15 km od sídla firmy po vzájemné dohodě)
- Střešní krytina

V případě jakéhokoli dotazu k tomuto přístřešku nebo k poskytovaným službám nás prosím kontaktujte.

Rozměry 350 x 300 cm

Stavební materiál

Stavíme pouze z kvalitního certifikovaného dřeva. Na všech našich stavbách, ať už se jedná o rodinné domy nebo doplňkové dřevostavby, používáme kvalitní sušené smrkové dřevo, které po sestavení nesesychá ani se nekroutí.

Doprava po celé České republice

Objednanou doplňkovou dřevostavbu Vám po domluvě necháme zavézt do celé České republiky.

Stavět ze dřeva je hračka!

A je jedno, jestli stavíme velký rodinný dům nebo malý zahradní domek. Máme tým školených pracovníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří Vám dřevostavbu zakoupenou v našem eshopu rádi smontují.