Altán, v němž můžete posedět s rodinou a ugrilovat si něco dobrého na zub. Více

Výrobce: Moraviawood Kód produktu: altan6-1

70 870 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Zakázková výroba
ks
MontážPříprava střechy Dostupnost Cena s DPH Množství
Altán šestihranný - Montáž: S montáží, Příprava střechy: Střešní prkna - perodrážka S montáží Střešní prkna - perodrážka Zakázková výroba 70 870 Kč
Altán šestihranný - Montáž: S montáží, Příprava střechy: Střešní prkna - perodrážka Bez montáže Střešní prkna - perodrážka Zakázková výroba 47 880 Kč

Tento šestihranný altán je vyroben z kvalitního smrkového dřeva. Nosnou část tvoří šest masivních hranolů (stojek). Střecha je tvořena pohledovými střešními hranoly a pokryta palubkovým záklopem o síle 19 mm.

Materiál:

Altán je vyroben ze smrkového dřeva, které je vysušené, takže po sestavení nepraská a nekroutí se. Díky tomu vyžaduje jen minimální údržbu.

Průměr:

360 cm

Dodávka:

Altán je dodáván rozložený na jednotlivé kusy a dobře zabalený. Součástí je kompletní montážní plán. Při objednávce s montáží je součástí dodávky spojovací materiál. Materiál pro stavbu altánu je dodáván v přírodním stavu, tedy jako opracované dřevo bez nátěru. Střešní krytina není součástí dodávky, ale může být po domluvě zajištěna. Doporučujeme lehký celoplošně lepený finský šindel KATEPAL.

Montáž a údržba:

Připomínáme, že před započetím montáže samotné musí být připraven kvalitní podklad stavby, nejlépe betonové patky pod stojky.

Altán lze pořídit s možností montáže naší firmou nebo i bez montáže.
Pokud nemáte žádné zkušenosti s dřevostavbou, montáž svépomocí Vám nedoporučujeme.

Po složení doporučujeme tento altán natřít. Základem je penetrační nátěr a na něj nejlépe dvě vrstvy kvalitní probarvené lazury. Dřevostavba pak vyžaduje jen minimální údržbu a bude mít dlouhou životnost.

Záruka na všechny altány je 24 měsíců.

K tomuto altánu si můžete přiobjednat dopravu, montáž a střešní krytinu.

V případě jakéhokoli dotazu k tomuto altánu nebo k poskytovaným službám nás prosím kontaktujte.

Stavební materiál

Stavíme pouze z kvalitního certifikovaného dřeva. Na všech našich stavbách, ať už se jedná o rodinné domy nebo doplňkové dřevostavby, používáme kvalitní sušené smrkové dřevo, které po sestavení nesesychá ani se nekroutí.

Doprava po celé České republice

Objednanou doplňkovou dřevostavbu Vám po domluvě necháme zavézt do celé České republiky.

Stavět ze dřeva je hračka!

A je jedno, jestli stavíme velký rodinný dům nebo malý zahradní domek. Máme tým školených pracovníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří Vám dřevostavbu zakoupenou v našem eshopu rádi smontují.