Luxusní rekreační chata s prostornou krytou terasou. Má hlavní společenskou místnost, 2 soukromé pokoje, koupelnu a technickou místnost. (Dispozice 3+kk) Více

Výrobce: Moraviawood Kód produktu: P00007-2

751 032 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Zakázková výroba
ks
Tloušťka stěnyMontáž Dostupnost Cena s DPH Množství
Luxusní rekreační chata Adel - Tloušťka stěny: Tloušťka stěny 60 mm, Montáž: Bez montáže Tloušťka stěny 60 mm S montáží Zakázková výroba 1 062 577 Kč
Luxusní rekreační chata Adel - Tloušťka stěny: Tloušťka stěny 60 mm, Montáž: Bez montáže Tloušťka stěny 60 mm Bez montáže Zakázková výroba 751 032 Kč

Tato přízemní rekreační chata je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Má prostornou hlavní společenskou místnost, ve které se počítá s místem pro rohovou kuchyňskou linku. Dále má 2 soukromé pokoje a koupelnu. Je v ní rovněž multifunkční místnost, která může dobře posloužit jako sklad, případně v ní můžete zaparkovat svoje horská kola. Tato chata má krytý vstup, který je rozšířen o prostornou krytou terasu.

Materiál:

Tato rekreační chata je vyrobena z kvalitního sušeného smrkového dřeva, které po sestavení nepraská a nekroutí se. Obvodové stěny jsou z masivních smrkových hranolů. Vnitřní stěny jsou z oboustranně pohledových hranolů stejné tloušťky (60 mm). Střecha je z pohledových střešních hranolů včetně pohledového dřevěného obkladu o síle 19 mm. Dodává se bez střešní krytiny.

 Rozměry:

Zastavěná plocha - 91 m2
Rozměry - 10,1 x 9 m
Tloušťka stěny - 60 mm

Podlaha:

K chatě si můžete přiobjednat podlahu ze smrkového dřeva o tloušťce 28 mm na masivních podlahových latích.

Podklad:

Chatu, stejně jako každou dřevostavbu, je nejlepší stavět na betonovém podkladu s hydroizolací. Tím výrazně prodloužíte životnost dřevostavby.

Montáž a údržba:

Chata se dodává rozložená a skládá se po obvodu na pero a drážku. Montáž každé chaty řešíme individuálně na základě požadavků zákazníka a podle možností dané stavby a místa. S přihlédnutím k těmto skutečnostem můžeme montáž zajistit vlastními silami.

Chatu lze pořídit s možností montáže naší firmou nebo i bez montáže. Pokud nemáte žádné zkušenosti s dřevostavbou, montáž svépomocí Vám nedoporučujeme.

Materiál pro stavbu chaty je dodáván v přírodním stavu, tedy jako opracované dřevo bez nátěru a impregnace. Po složení doporučujeme rekreační chatu natřít. Základem je penetrace a na ni nejlépe dvě vrstvy kvalitní probarvené lazury. Chata pak vyžaduje jen minimální údržbu a bude mít dlouhou životnost.

Na všechny rekreační chaty poskytujeme záruku 24 měsíců.

Možnost přiobjednat:

Ke každé dřevostavbě nabízíme další doplňky a služby, které Vám v ní zpříjemní pobyt a prodlouží její životnost.
Tyto položky nejsou součástí základní dodávky, ale můžete si je podle svého uvážení přiobjednat.

Montáž

- jsme specialisté na dřevostavby malé i velké, stavět ze dřeva je pro nás hračka. Připomínáme, že před započetím montáže samotné musí být připraven kvalitní podklad stavby.

Doprava

- dřevostavbu Vám po domluvě necháme zavézt kamkoliv, podmínkou je pouze dostupnost místa stavby pro nákladní auto
- cena dopravy se počítá podle vzdálenosti, cca 30 Kč/km

Izolace

- rekreační chatu Vám na požádání zateplíme, abyste ji mohli využívat celoročně

Podlaha

- do chaty doporučujeme dát dřevěnou podlahu na podlahových latích
- po domluvě jsme schopni Vám do chaty instalovat i plovoucí podlahu

Nátěry

- chatu je po složení nutné natřít nejprve penetrací a potom lazurou; v závislosti na místu realizace Vám po předchozí domluvě můžeme zajistit my

Okapový systém

- chatu Vám na přání vybavíme okapovým systémem, aby se kolem ní nedržela voda

Střešní krytina

- modifikovaný asfaltový pás

Elektro a
vodoinstalace

- na přání Vám v chatě natáhneme elektro a vodoinstalaci po rohové ventily (za předpokladu, že jsou přivedeny na místo stavby)

V případě jakéhokoli dotazu k této rekreační chatě nebo k poskytovaným službám nás prosím neváhejte kontaktovat.

Rozměry 10,1 x 9,0 m
Tloušťka stěny Tloušťka stěny 60 mm
Zastavěná plocha 91 m

Stavební materiál

Stavíme pouze z kvalitního certifikovaného dřeva. Na všech našich stavbách, ať už se jedná o rodinné domy nebo doplňkové dřevostavby, používáme kvalitní sušené smrkové dřevo, které po sestavení nesesychá ani se nekroutí.

Doprava po celé České republice

Objednanou doplňkovou dřevostavbu Vám po domluvě necháme zavézt do celé České republiky.

Stavět ze dřeva je hračka!

A je jedno, jestli stavíme velký rodinný dům nebo malý zahradní domek. Máme tým školených pracovníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří Vám dřevostavbu zakoupenou v našem eshopu rádi smontují.