Naše garážová stání se mohou stát elegantním a vkusným doplňkem Vašeho domu. Ochrání Vašeho motorového mazlíka před extrémními projevy počasí. Lepší je investovat předem, než se dohadovat s pojišťovnou o náhradě škody, například po silném krupobití. Nemluvě o tom, že oprava vozu poškozeného kroupami vyjde draho.

Jsme specialisté na dřevostavby. Stavět ze dřeva nás ohromně baví. Stavíme pouze z kvalitního vysušeného smrkového dřeva, které po sestavení nepraská a nekroutí se. Nepoužíváme žádné nekvalitní stavební materiály. V nabídce máme typová stání a přístřešky pro jeden i více osobních vozů. Tak například přístřešek s pultovou střechou můžete kdykoli dostavět třeba k boční stěně Vašeho rodinného domu. Šetří Váš prostor. A pod propojené modulové garážové přístřešky se vejde celá Vaše rodinná flotila :o).

V případě jakéhokoli dotazu ke garážovým přístřeškům a stáním nebo k poskytovaným službám nás prosím kontaktujte.

Rychlé info
Modulový přístřešek

Modulový přístřešek

Zakázková výroba
od 48 799 Kč
Přístřešek vyrobený z masivních smrkových hranolů. Jednotlivé moduly lze v libovolném množství propojit, takže pod nimi můžete zaparkovat…

Stavební materiál

Stavíme pouze z kvalitního certifikovaného dřeva. Na všech našich stavbách, ať už se jedná o rodinné domy nebo doplňkové dřevostavby, používáme kvalitní sušené smrkové dřevo, které po sestavení nesesychá ani se nekroutí.

Doprava po celé České republice

Objednanou doplňkovou dřevostavbu Vám po domluvě necháme zavézt do celé České republiky.

Stavět ze dřeva je hračka!

A je jedno, jestli stavíme velký rodinný dům nebo malý zahradní domek. Máme tým školených pracovníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří Vám dřevostavbu zakoupenou v našem eshopu rádi smontují.