Vše o nákupu

Nákup zahradního domku nebo rekreační chaty probíhá trochu jiným způsobem než nákup produktů v běžném e-shopu!

Abychom Vám mohli poskytnout ty nejlepší služby a plně pochopili jak si vzhled Vaší chaty nebo domku představujete, volíme raději osobnější přístup. Vaše objednávka bude přijata jako poptávka a na jejím základě Vás budeme kontaktovat abychom probrali možnosti stavby a vybavení Vámi požadované chaty/domku.

Příslušenství

K našim dřevostavbám je možné dokoupit mnoho příslušenství jako jsou nátěry, okapový systém, elektroinstalace, izolace nebo střešní krytina a montáž. Cenovou nabídku na konkrétní chatu či dům Vám zašleme dodatečně dle domluvy.

Doprava

Doprava, případné ubytování montážníků a nosný podklad či základová deska nejsou zahrnuté v ceně chaty či domku.
Cena dopravného bude vypočítána dodatečně podle vzdálenosti a aktuálních cen dopravce. Cena se pohybuje od 10,- do 40,- Kč /za km, dle typu nákladního auta.

Objednávka

Jakmile se domluvíme na těchto aspektech objednávky, bude Vám emailem zaslána kompletní objednávka i s předem dohodnutou celkovou cenou. Po jejím písemném odsouhlasení Vám zašleme zálohovou fakturu.

Dodání/Stavba

Pak už se můžeme pustit do výroby Vaší chatky a jakmile bude připravena, tak ji dodáme. Doba dodání je cca 7-8 týdnů od podepsání objednávky a zaplacení zálohy.

Platba

Platbu lze provést buď přes účet předem nebo v hotovosti při osobním odběru.