Původně zděný architektonický prvek, který se v 18. století začal objevovat v zahradách českých zámků, např. ve Veltrusech. V dnešní době se nejčastěji jedná o jednoduchý přístřešek ze dřeva, který je určený zejména pro oddech, rekreaci a relaxaci.

Dobře zvolený altán zapadne do jakékoli zahrady. Je ideálním místem pro každého, kdo se rád zastaví a odpočine po náročném pracovním dnu, kdo si rád čte za zpěvu ptáků nebo kdo si chce ugrilovat něco dobrého v kruhu svých nejbližších. Zvláště v dnešní době platí, že volný čas strávený doma pouze s rodinou je dobrou investicí do vlastního zdraví.

Naše altány mají pevnou konstrukci a jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva. S následnou dobrou povrchovou úpravou Vám budou sloužit dlouho.

Jsme MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.
Dřevostavby jsou naše specializace.

Stavební materiál

Stavíme pouze z kvalitního certifikovaného dřeva. Na všech našich stavbách, ať už se jedná o rodinné domy nebo doplňkové dřevostavby, používáme kvalitní sušené smrkové dřevo, které po sestavení nesesychá ani se nekroutí.

Doprava po celé České republice

Objednanou doplňkovou dřevostavbu Vám po domluvě necháme zavézt do celé České republiky.

Stavět ze dřeva je hračka!

A je jedno, jestli stavíme velký rodinný dům nebo malý zahradní domek. Máme tým školených pracovníků s dlouholetými zkušenostmi, kteří Vám dřevostavbu zakoupenou v našem eshopu rádi smontují.